<< Joulukuu Tammikuu 2018 Helmikuu >>
maanantaitiistaikeskiviikkotorstaiperjantailauantaisunnuntai
1.1. 2.1. 3.1. 4.1. 5.1. 6.1. 7.1.
     
17:30 Lamppulenkki ja nuorten karttahaasteen palkitsemiset In1 Out1
17:00 Intervallit & Ratatestit Cooper/3000m/5000m In7 Out0
10:00 Vaellus pullautuskartalla In7 Out0
10:00 Korttelirastit, Leppävaara In4 Out1
     
18:00 Lamppulenkki In0 Out1
     
             
             
             
             
8.1. 9.1. 10.1. 11.1. 12.1. 13.1. 14.1.
18:00 Hallituksen kokous In10 Out0
18:00 Tiistaikorttelit In28 Out1
 
19:30 Salivuoro In5 Out0
17:00 Intervallit In6 Out0
08:00 Venlojen leiri In11 Out2
         
11:00 Käyräkarttavaellus In6 Out0
10:00 Korttelirastit, Myyrmäki In1 Out0
             
             
             
             
15.1. 16.1. 17.1. 18.1. 19.1. 20.1. 21.1.
18:00 FinnSpring 2018 vastuuhenkilöiden kisajärjestelypalaveri In7 Out1
18:00 Tiistaikorttelit In40 Out2
 
19:30 Salivuoro In2 Out1
17:00 Intervallit In8 Out2
10:00 Käyräkarttavaellus In11 Out0
10:00 Korttelirastit, Kaartin kaupunki In1 Out1
             
             
             
             
             
22.1. 23.1. 24.1. 25.1. 26.1. 27.1. 28.1.
 
18:00 Tiistaikorttelit In22 Out0
 
17:30 MAJAVARAUS EA KOULUTUS EA1 OSA 1A In0 Out0
16:00 Ohjaajatapaaminen/Valmennussseminaari 2018 In1 Out0
     
19:30 Salivuoro In1 Out0
17:00 Intervallit In1 Out0
10:00 Hierontaa/osteopatiaa Aapelinkadulla In0 Out0
10:00 Korttelirastit, Suutarila In0 Out0
       
17:00 Kultainen leiri (Uudenmaan alueen 12-14-vuotiaille) In0 Out0
       
17:30 MAJAVARAUS EA KOULUTUS EA 1 OSA 1B In0 Out0
11:00 Vaellus In0 Out0
18:00 Valmennuksen sprinttipalaveri majalla In3 Out0
             
             
29.1. 30.1. 31.1. 1.2. 2.2. 3.2. 4.2.
17:30 MAJAVARAUS EA KOULUTUS EA 1 OSA 1A In0 Out0
17:00 Tasotestit ryhmä1 In2 Out0
17:00 tasotestit ryhmä 5 In0 Out0
19:30 Salivuoro In0 Out0
17:00 Intervallit In0 Out0
11:00 Vaellus In0 Out0
10:00 Korttelirastit, Suomenoja In0 Out0
18:00 Kuntosuunnistuskokous In2 Out0
17:30 MAJAVARAUS EA KOULUTUS EA 1 OSA 1B In0 Out0
18:00 tasotestit ryhmä 6 In0 Out0
     
10:00 Hierontaa/osteopatiaa Aapelinkadulla In0 Out0
18:00 Akilleksen lasten- ja nuorten toiminnan kevään 2018 suunnittelutapa... In3 Out0
18:00 Tiistaikorttelit In0 Out0
19:00 tasotestit ryhmä 7 In0 Out0
       
 
18:00 Tasotestit ryhmä 2 In2 Out0
20:00 tasotestit ryhmä 8 In0 Out0
       
 
19:00 Tasotestit ryhmä 3 In2 Out0
         
 
20:00 Tasotestit ryhmä 4 In0 Out0